Vítejte na Netem Světem

Vítejte na mém blogu. Na tomto blogu se budu věnovat tvorbě webových aplikací. Programování (zejména jazykům PHP a javascript) a kódování v (X)HTML a HTML5. Nebude chybět ani MySql databáze.Vítejte na Netem Světem

Označeno v Ostatní
2 komentáře “Vítejte na Netem Světem
  1. Honza Jindra napsal:

    Ahoj Honzo, blog vypadá pěkně, sám se teď snažím proniknout do WordPressu víc, než běžný uživatel, takže sem určitě rád zavítám. Jen drobnost, nezobrazuje se mi korektně „ž“, všechny ostatní znaky se zdají v pořádku, ale „ž“ hapruje, zobrazuje se jiným fontem, než zbytek textu. Těším se na další články!

  2. Jan Matoušek napsal:

    Ahoj, děkuji za komentář a upozornění.
    O WordPressu se snažím psát postřehy, které by se mohli při úpravách hodit. Doufám, že ostatním usnadní hledání, kde co upravit atp. a tím i čas pro úpravu. :-)

    Hned, jak budu mít čas, tak chybu se ž napravím a poupravím krátký článek o přidávání vlastních fontů: http://netemsvetem.cz/vice-fontu-v-editoru-u-sablony-od-pressworku/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="">

O AUTOROVI BLOGU

Jmenuji se Jan Matoušek a jsem vývojář webových aplikacích.

Mé portfolio